neat

World Tourism Forum

World Tourism Forum’a özel olarak geliştirdiğimiz mobil (native iOS/Android) uygulamada, katılımcıların, etkinlik öncesi ve sonrasında, etkinlikten en efektif şekilde faydanlanmalarını sağlayacak fonksiyoneliteleri tek uygulamada topladık.

Üyelik

World Tourism Forum mobil uygulama kullanıcıları, sadece e-mail password bilgileri ile sisteme giriş yapabildikleri gibi, mevcut Linkedin hesapları üzerinden de hızlıca kayıt/giriş yapabilmekte.

Fonksiyonlar

Katılımcılar, tek ekranda, etkinliğin bütün detaylarına ulaşabildiği gibi, konuşmacılar, mevcut toplantılar, diğer katılımcılarla iletişim kurma, sosyal medya akışını izleme, mevcut sponsorlar hakkında bilgi edinebilme vb. gibi bir çok fonksiyonlarına hızlıca erişebilmekte.

Konuşmacılar

Katılımcılar, etkinlikte yer alan konuşmacılar ve konunun içeriği ile ilgili bilgilere sadece tek bir dokunuşla ulaşabilmekte.

Sponsorlar

Etkinliğe katılım sağlayan sponsorlar ve detaylarına kolayca erişebilindiği gibi, mevcut toplantıların lokasyonu ve konuları ile ilgili bilgiler kolayca takip edilebilmekte.